Vypnout reklamy

Facebook Messenger zabírá čím dál více RAM

Pamatujete časy, kdy tento messenger začínal? Nebyly zde stories, snapchat triky, emotiony, gify a další. Jak kde ale čas, tak se musí aplikace vyvíjet a pochytat určité spektrum lidí, protože časem by zestárla, nové uživatelé by už nezískali a to by byl problém. Nově se ale v messengeru objevují tzv. funkce Streak. Je to další […]

Facebook Messenger a hry

Pamatujete časy, kdy tento messenger začínal? Nebyly zde stories, snapchat triky, emotiony, gify a další. Jak kde ale čas, tak se musí aplikace vyvíjet a pochytat určité spektrum lidí, protože časem by zestárla, nové uživatelé by už nezískali a to by byl problém.

Nově se ale v messengeru objevují tzv. funkce Streak. Je to další část Snapchatu, která neustále povzbuzuje k tomu, aby uživatelé posílali více fotek a zároveň upozorňuje na to, jaké fotky jim končí. Aplikace je hlavně oblíbená u mladší generace, proto vlastně facebook tyto funkce použil. Před 10 lety letělo něco jiného, a teď letí právě aplikace snapchat (nebo spíše její funkce).

Funkce má dělat to, aby daný uživatel měl o službu zájem. Udržuje vás tedy neustále v tom, že nějaká funkce je a že je potřeba něco dělat. Uprostřed obrazovky vám právě vyskočí informace, že jste si psali s kamarádem dva dny po sobě a pokud chcete i třetí den, tak byste mu měli napsat.

Popravdě je to divné a myslím si, že takové notifikace se nikomu líbit nebudou, dokonce ani mladým.

Aplikaci stáhnete níže

Messenger