Falešná zpráva: Apple odstraňuje klauna z emoji u iPhonu

Zpráva z CNBC o tom, že Apple odstraňuje emoji klauna z politických důvodů, byla prokázána jako falešná.

V poslední době se na internetu objevily spekulace o tom, že společnost Apple plánuje…

Falešná zpráva: Apple odstraňuje klauna z emoji u iPhonu

Zpráva z CNBC o tom, že Apple odstraňuje emoji klauna z politických důvodů, byla prokázána jako falešná.

V poslední době se na internetu objevily spekulace o tom, že společnost Apple plánuje odstranit emoji klauna ze svého operačního systému iOS. Důvodem měl být údajný politický tlak na odstranění této ikony, která byla považována za kontroverzní.

Nicméně, tato informace byla rychle vyvrácena jako dezinformace. Apple oficiálně oznámilo, že se nechystá odstraňovat žádné emoji ze svého systému a že zpráva z CNBC je falešná.

Naštěstí se jedná pouze o další fake news, které se šíří po internetu. Společnost Apple stále nabízí svým uživatelům širokou škálu emoji včetně klauna, který zůstává nedotčen.

FAQ:
1. Jaké emoji plánuje Apple odstranit?
Apple neplánuje odstranit žádné emoji ze svého systému. Informace o odstranění klauna byla prokázána jako falešná.

2. Jak se mohu chránit před fake news?
Je důležité ověřovat si informace na více nezávislých zdrojích a nedůvěřovat pouze jedné zprávě. Dejte si pozor na sensationální titulky a nepropadejte panice.

3. Proč jsou fake news nebezpečné?
Fake news mohou šířit dezinformace a manipulovat veřejnost. Je důležité být kritický a ověřovat si pravdivost informací, abychom nedali najevo šíření nepravdivých informací.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/fake-headline-created-by-some-bozo-claimed-apple-will-remove-iphone-clown-emoji_id158446