Vypnout reklamy

Fall Guys: Ultimate Knockout si zahrajeme i na mobilních telefonech

Hra Fall Guys

Pokud jste ještě neslyšeli o hře Fall Guys: Ultimate Knockout, tak vám informace z herního světa unikají mezi ruky. Jde o novou battle-royale hru, která však svým vzhledem a tématikou battle-royale žánr vůbec nepřipomíná. Po velkém úspěchu na platformě PC a PS4 se hra dostane i do mobilních telefonů.

Hra byla oznámena během E3 ještě v roce 2019 a světlo herního světa spatřila v srpnu tohoto roku. Na jedné mapě se setká 60 hráčů ve formě roztomilých fazolek. Když však začne hra, z roztomilých fazolek se stanou bojovníci na život a na smrt. Vaším úkolem je překonávat různé překážky ve stylu známé šou Takešiho hrad nebo Wipe Out. Pokud nespadnete mimo mapu a projdete cílem jako první – jste vítěz.

Hra nabízí množství módů, které se každým kolem mění a to vás vždy udržuje ve střehu. Při hře se jednoduše nenudíte ani po několika hodinách hraní. Samozřejmostí je i úprava vaší fazolky po vizuální stránce, takže můžete před všemi vyjádřit své vnitřní já.

Za vývojem hry stojí studio Mediatonic, avšak jen jeden vydavatel o hru projevil zájem – společnost devolver Digital. Společnost tehdy asi netušila, jak dobře udělala. Fall Guys se pro ně stal nejlépe prodávaný herní titul jaký dosud vydali. Obrovský úspěch ve světě online her zaznamenala již od první hodiny svého vydání a dodnes překonává různé rekordy. Dalo by se říci, že pokud momentálně nehrajete Fall Guys, jako byste ani nebyli hráč.

Pokud si chcete tyto fazolky vzít s sebou na cesty, umožní vám to verze pro mobilní telefony, která se momentálně připravuje. Čínský gigant Bilibili zakoupil práva na uvedení hry i na zařízeních Android a iOS. Podle všeho má být hra dostupná pouze pro čínský trh a alespoň prozatím nemáme očekávat hru ve světě. Podle všeho ale nebude trvat dlouho a fenomén Fall Guys bude možné na mobilech hrát i u nás. Zatím se musíme spokojit s verzi pro PC a PlayStation 4.