Fantasy Town se konečně dostává i do Evropy

Fantasy Town se konečně dostává do Evropy. Nicméně stále to není Česká republika, ale již se tomu blíží. Tentokrát je v betě ve Španělsku a v Norsku.

Jedná se o vysoce očekávanou farmářskou hru, která je simulátorem. Jde o hru od legendárních vývojářů Garena, kteří vytvořili hru jako je Free Fire. Hra nyní má beta verzi ve Španělsku a v Norsku. Věříme, že se brzy dostane i do České republiky.

Pokud jste o hry neslyšeli, tak Fantasy Town je hra podobná hrám jako je Stardew Valley nebo Harves Moon s Minecraft stylem. Hra má pak i samotný design navržen tak, že je roztomilý a pro děti. Mechaniky jako je farmaření, starání se o zvířátka nebo hledání lidí, je na denním pořádku. Pro ty z vás, kteří bez bojů nemohou být, tak i tady budete bránit svou vesnici před trolly.

Ve hře Fantasy Town budete hrát za neochotného lorda, který je v podstatě donucen převzít starostování o toto město. Bude potřeba se o obyvatelstvo Arsendalu postarat. Postavte nové budovy, spravujte zemědělskou půdu, získejte novou úrodu a pomozte vládním aktivitám. Zároveň budete prozkoumávat kontinent se svými vesničany, abyste mohli najít další místa. Pokud budete mít dostatečné štěstí, tak třeba narazíte na zajímavý poklad.

Aplikaci stáhnete níže