Farming Simulator 18

Staňte se farmářem v této android hře, která je populární hlavně v Evropě. Hra pochází od německého vývojáře Giants Software. Pro fanoušky této série se koná i FarmCon, kde se setkávají všichni hráči farmářského simulátoru, hlavně vývojáři módu. K dispozici je mobilní verze farmářského simulátoru, který je ke stažení na Android a iOS. Nejedná se […]

Farming Simulator 18 ke stažení

Staňte se farmářem v této android hře, která je populární hlavně v Evropě. Hra pochází od německého vývojáře Giants Software. Pro fanoušky této série se koná i FarmCon, kde se setkávají všichni hráči farmářského simulátoru, hlavně vývojáři módu.

K dispozici je mobilní verze farmářského simulátoru, který je ke stažení na Android a iOS. Nejedná se sice o hru zdarma, ale zaplatíte za ní 129,99 Kč. K dispozici posléze máte více jak 50 farmářských vozidel a mechanik.

Pokud jste nikdy hru Farming Simulator nehráli, tak asi byste měli vědět, že máte možnost využívat realistické traktory a náklaďáky. Opečovávejte svou farmu a získejte dostatek surovin.

Vývojáři taktéž přidali hru pro více hráčů, takže máte šanci hrát jak přes wi-fi, tak i přes bluetooth. Grafické zpracování je na vysoké úrovni.

APK stáhněte a OBB soubory nahrajte na sdkartu /data/obb

Jak nainstalovat Android hru s Cache?

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
 • 98%
  Grafika - 98%
 • 95%
  Zábava - 95%
 • 96%
  Hratelnost - 96%
 • 93%
  Ovládání - 93%
96%

Shrnutí hry

Zábavná android hra, ve které si zahrajete na farmáře. Hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Před vámi je spousta problémů.
Výhodou je však to, že se tak trošku naučíte, jaké to je starat se o úrodu.

Sending
User Review
81% (1 vote)