Farming Simulator 23: Nová éra zemědělského simulátoru

Připravte se na novou éru zemědělského simulátoru s Farming Simulator 23 pro Nintendo Switch a mobilní zařízení. Využijte více než 100 autentických vozidel a pěstujte více než 14 různých plodin, nebo se postarejte o chov zvířat. Vyberte si z map inspirovaných USA a Evropou a zažijte zábavu a relaxaci v rámci virtuálního zemědělského podniku.

Do vydání hry Farming Simulator 23 pro Nintendo Switch a mobilní zařízení zbývají necelé tři týdny a fanoušci série se nemohou dočkat. Společnost Giants Software právě vydala první herní trailer, který představuje spoustu nových funkcí a vylepšení.

Hráči se již tradičně ujmou řízení zemědělského podniku a budou moci využívat více než 100 autentických vozidel k pěstování více než 14 různých plodin. Nově se však hra soustředí také na chov zvířat, kde hráči budou mít na starosti péči o krávy, ovce, prasata, koně a kuřata.

Hra bude obsahovat dvě mapy s různými prostředími, USA a Evropa, které budou vyžadovat jedinečný přístup hráče. Farming Simulator 23 je určen pro všechny, kteří chtějí zažít zábavu a relaxaci v rámci virtuálního zemědělského podniku.

Kdy bude hra Farming Simulator 23 vydána?

Hra bude vydána za necelé tři týdny pro Nintendo Switch a mobilní zařízení.

Kolik různých plodin bude hráči moci pěstovat?

Hráči budou moci pěstovat více než 14 různých plodin.

Jaké prostředí nabídne hra Farming Simulator 23?

Hra nabídne dvě mapy s výrazně odlišným prostředím, USA a Evropa.

Aplikaci stáhnete níže