Vypnout reklamy

Šéf Facebook Messenger přiznal, že aplikace je už příliš komplikovaná

Právě více prezident na produkt Facebook Messenger přiznal, že by se měla tato aplikace trošku zjednodušit. V této chvíli obsahuje příliš funkcí a je tak více roztroušená. Zároveň všichni víme, že právě to stojí více RAM v mobilním telefonu. Právě rok 2018 má být pro FB Messenger trošku jiný a Marcus přiznal, že se bude […]

Facebook Messenger a hry

Právě více prezident na produkt Facebook Messenger přiznal, že by se měla tato aplikace trošku zjednodušit. V této chvíli obsahuje příliš funkcí a je tak více roztroušená. Zároveň všichni víme, že právě to stojí více RAM v mobilním telefonu.

Právě rok 2018 má být pro FB Messenger trošku jiný a Marcus přiznal, že se bude snažit odstranit některé funkce, které jsou málo využívaný. Aplikace tak bude mnohem přímá. Facebook však vytvořil i aplikaci FB Messenger Lite pro telefony, které nedisponují velkou RAM. Zároveň je uživatelsky přívětivá.

Facebook odstraní příběhy a hry?

Facebook asi po dvou letech zjistil, které funkce uživatelé v aplikaci využívali a které nikoliv. Podle toho se rozhodne a některé funkce odstraní úplně. Aplikace tak bude mít menší záběr na paměť RAM a věříme, že poběží svižněji.

Pravděpodobně úsek hry a třeba příběhy budou odstraněny nebo posunuty. Příběhy mají velmi náročné AR filtry, které zatěžují aplikaci i telefon. Marcus prozradil, že nový messenger roku 2018 bude lepší pro komunikaci v reálném čase a to i po vizuální stránce.