Vypnout reklamy

Filtrování chatů v WhatsAppu se rozšiřuje do širšího okruhu uživatelů

V dnešní době je pro mnoho lidí běžné mít ve WhatsAppu neskutečné množství nepřečtených zpráv. Přehled o nich může být občas docela náročný, ale rozlišení mezi připnutými chaty a ostatními konverzacemi…

Filtrování chatů v WhatsAppu se rozšiřuje do širšího okruhu uživatelů

V dnešní době je pro mnoho lidí běžné mít ve WhatsAppu neskutečné množství nepřečtených zpráv. Přehled o nich může být občas docela náročný, ale rozlišení mezi připnutými chaty a ostatními konverzacemi trochu pomáhá. WhatsApp je každodenně využíván miliardami uživatelů a patří mezi jednu z **největších šifrovaných komunikačních aplikací na Androidu**.

Společnost Meta nedávno začala pracovat na filtru ve stylu e-mailu, který by oddělil nepřečtené zprávy od skupinových zpráv v kartě chatů. Tato funkce se konečně začala rozšiřovat na všechny uživatele. To přinese uživatelům větší jasnost a usnadní jim práci s velkým množstvím zpráv.

WhatsApp se tak stává ještě užitečnější a efektivnější komunikační platformou. Díky nové funkci uživatelé budou moci rychleji najít důležité zprávy a efektivněji komunikovat se svými kontakty. Doufejme, že toto vylepšení povede k ještě lepší uživatelské zkušenosti.

**FAQ:**

1. **Kdy bude nový filtr dostupný pro všechny uživatele?**
Nová funkce se momentálně začala postupně rozšiřovat na všechny uživatele WhatsAppu a měla by být brzy dostupná všem.

2. **Jak funguje filtrování nepřečtených zpráv a skupinových chatů?**
Nový filtr ve stylu e-mailu odděluje nepřečtené zprávy od skupinových zpráv, což usnadňuje orientaci v chatování.

3. **Jaké další vylepšení lze očekávat od WhatsAppu a společnosti Meta?**
WhatsApp a Meta neustále pracují na inovacích a vylepšeních své platformy, takže uživatelé se mohou těšit na další užitečné funkce v budoucnosti.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/whatsapp-chat-filters-rollout-stable/