Vypnout reklamy

Finální design nového telefonu RED Hydrogen One

Tento měsíc bude nový telefon RED Hydrogen One k dispozici a již obdržel povolení (certifikaci) od úřadu v US. Právě i tímto povolením vyšlo na povrch hned několik specifikací. Co se týče velikosti baterie, tak ta je na hodnotě 4510 mAh. Bude takto velká z důvodu holografického displeje. Dále tady máme duální SIM a kompatibilitu se všemi LTE. To prakticky […]

Red Hydrogen One

Tento měsíc bude nový telefon RED Hydrogen One k dispozici a již obdržel povolení (certifikaci) od úřadu v US. Právě i tímto povolením vyšlo na povrch hned několik specifikací.

Co se týče velikosti baterie, tak ta je na hodnotě 4510 mAh. Bude takto velká z důvodu holografického displeje. Dále tady máme duální SIM a kompatibilitu se všemi LTE. To prakticky znamená, že telefon můžeme koupit kdekoliv, a bude vám fungovat kdekoliv na světě. Následně tady máme nepotvrzené informace z testu, kde byl odhalen čip Snapdragon 835 a 6GB RAM. Samozřejmostí je také Android 8.1.

K dispozici máme fotografie téměř z každého úhlu. Potvrzeno je tak USB-C port, přední stereo reproduktory, dále poměr stran 16:9 a celkem čtyři senzory na přední straně (možná duální selfie fotoaparát?).

Kdy bude telefon vypuštěn do světa není zcela jasné, ale vydání se blíží.

RED Hydrogen One

RED Hydrogen One

RED Hydrogen One

RED Hydrogen One

RED Hydrogen One

RED Hydrogen One

Zdroj