Fireball Wizard: Nová 2D metroidvania s retro grafikou brzy na mobilních telefonech a ve službě Steam

Představujeme Fireball Wizard, novou 2D metroidvanii s retro grafikou od vývojářů PID Games a ginTronic. Hra nabízí 40 úrovní, 9 skinů pro čaroděje a přes 40 tajemství k objevení na mobilních telefonech a ve službě Steam.

Od vývojářů PID Games a ginTronic se na mobilních telefonech i ve službě Steam brzy objeví nová 2D metroidvania s názvem Fireball Wizard. V tomto novém dobrodružství se ujmete role titulního čaroděje Fireballa a vydáte se na nebezpečná místa, abyste zachránili zemi Wizardonia před dávnou hrozbou zla.

Fireball Wizard využívá krásný pixelový 2D výtvarný styl, který připomíná éru starých 2D plošinovek jako Castlevania nebo Contra. Dokonce i nebezpečnější nepřátelé jsou realizováni krásným retro způsobem, který hře dodává okouzlující grafický styl a ukazuje její odhodlání nebrat se příliš vážně.

Z hlediska hratelnosti má tento díl spoustu prvků metroidvania, ale místo postupových smyček těchto typů her se můžete těšit na 40 různých úrovní k projití s lineárnější formou postupu vpřed. Každá úroveň je ručně vytvořená a budete v ní muset využít své schopnosti vrhání ohně, abyste porazili různé nepřátele, a přitom překonávat plošinky přes nebezpečné kyselinové jámy, pasti s hroty a podobně.

Existují i jiné pobídky, než je pouhé překonání hry, protože můžete také odemknout 9 různých skinů pro svého čaroděje a obléknout ho do nových zábavných podob. Celkově se jedná o relativně nenáročnou hru, jejíž obtížnost se však zvyšuje, jakmile se začnete prokousávat všemi hrami. A rozhodně nemůžeme zapomenout ani na zábavu při objevování všech tajemství, kterých je v celé hře přes 40.

Kdo stojí za vývojem Fireball Wizard?

Hru vytvářejí vývojáři PID Games a ginTronic.

Na jakých platformách bude hra dostupná?

Fireball Wizard bude dostupný na mobilních telefonech a ve službě Steam.

Jaký je grafický styl hry?

Hra má pixelový 2D výtvarný styl, který připomíná staré 2D plošinovky jako Castlevania nebo Contra.

Kolik úrovní má hra?

Fireball Wizard obsahuje 40 různých úrovní.

Jaké další prvky hry mohou hráče zaujmout?

Hráči mohou odemknout 9 různých skinů pro svého čaroděje a objevovat více než 40 tajemství v celé hře.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Představujeme Fireball Wizard, novou 2D metroidvanii s retro grafikou od vývojářů PID Games a ginTronic. Hra nabízí 40 úrovní, 9 skinů pro čaroděje a přes 40 tajemství k objevení na mobilních telefonech a ve službě Steam.