Foodora CZ: Jídlo a nákupy – Seznamte se s foodora PRO

Seznamte se s foodora PRO, jedinečným programem pro naše nejvěrnější uživatele, nabízejícím výhody a sjednocujícím zkušenosti v Evropě.

Tento článek vám představí foodora PRO, jedinečný program, který se spustil spolu s novou značkou foodora. Tento program, zaměřený na nejvěrnější uživatele, nabídne celou řadu výhod prostřednictvím členského příspěvku.

Společnost Dáme jídlo má za sebou už dlouhou historii. Byla založena v roce 2012 podnikatelem Tomášem Čuprem a od té doby si prošla mnoha změnami. V roce 2014 se stala součástí společnosti Delivery Hero, celosvětově největšího hráče na trhu v rozvozu jídla a nákupů. Dáme jídlo spolupracovalo s více než 1 000 partnery ve 150 městech a navázalo spolupráci s McDonald’s v roce 2019.

Proč foodora? Máte chuť na své oblíbené jídlo, ale raději byste koukali na film? Dali byste si dvojité menu, i když jste sami? Nechcete se mačkat ve frontě v supermarketu? Objednejte si cokoli a kdykoli, foodora je tu pro vás!

Cílem je sjednocení uživatelské zkušenosti napříč Evropou. Ať už chcete navštívit naše sousedy na Slovensku nebo plánujete dovolenou ve Finsku, užijete si tady stejné služby, na které jste zvyklí. A naopak, slovenský či finský turista dostane v Praze stejné služby, jaké miluje ve své zemi.

Co je foodora PRO?

Foodora PRO je program zaměřený na nejvěrnější uživatele, který nabízí řadu výhod prostřednictvím členského příspěvku.

Kdy byla založena společnost Dáme jídlo?

Dáme jídlo byla založena v roce 2012 podnikatelem Tomášem Čuprem.

Kdy se Dáme jídlo stalo součástí společnosti Delivery Hero?

Dáme jídlo se stalo součástí společnosti Delivery Hero v roce 2014.

S kolika partnery spolupracovalo Dáme jídlo v roce 2016?

V roce 2016 spolupracovalo Dáme jídlo s více než 1 000 partnery ve 150 městech.

Kdy Dáme jídlo navázalo spolupráci s McDonald’s?

Spolupráci s McDonald’s navázalo Dáme jídlo v roce 2019.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Seznamte se s foodora PRO, jedinečným programem pro naše nejvěrnější uživatele, nabízejícím výhody a sjednocujícím zkušenosti v Evropě.