Vypnout reklamy

Nový fotbalový manažer 2020 dorazí na android telefony již v listopadu tohoto roku. Nabídne opravdu silné zázemí hráčů, kde is vytvoříte své týmy.

10.9.2019

Football Manager Mobile 2020 dorazí v listopadu

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky fotbalového manažeru. Další ročník dorazí již v listopadu tohoto roku. Dále dorazí ve třech vyhotoveních a to jsou: klasická verze, verze touch, verze pro projekt Stadia.

Všechny tři verze dorazí najednou. Mobile verze je pro menší displeje telefonu, touch verze je na druhou stranu na lepší grafice a hlavně určená pro silnější tablety a stadia verze je zase stejná jako Fotbalový manažer 2020 pro PC a Mac.

K tomu, aby Sega oslavila další díl této herní série, tak vydala i trailer, který je celkem rušivý a jde vidět, že k tomu využil základy instagramového šílenství.

Prozatím si můžete stáhnout verzi Football Manager 2019 Mobile a Football Manager 2019 Touch.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.