Fortnite pro Android exkluzivně při vydání Samsung Galaxy Note 9

Epic Games již vydělává balík peněz na Fortnite pro  iOS, ale více peněz mohou vydělat ve chvíli kdy dorazí na Android. Podle nejnovějších zpráv Epic Games vydělává 2 milióny dolarů denně právě díky iOS verzi. Proto se ptáme, kdy dorazí na Android? Zdroj, který je v blízkém vztahu s vývojářským studiem sdělil, že Epic Games plánuje vydat hru Fortnite právě ve stejný den, […]

Fortnite

Epic Games již vydělává balík peněz na Fortnite pro  iOS, ale více peněz mohou vydělat ve chvíli kdy dorazí na Android. Podle nejnovějších zpráv Epic Games vydělává 2 milióny dolarů denně právě díky iOS verzi. Proto se ptáme, kdy dorazí na Android?

Zdroj, který je v blízkém vztahu s vývojářským studiem sdělil, že Epic Games plánuje vydat hru Fortnite právě ve stejný den, kdy bude představen telefon Samsung Galaxy Note 9. Důvod, proč se tak firma rozhodla má jednoduché vysvětlení.

Samsung a Epic Games jsou partneři pro vydání Fortnite pro Android, což znamená, že hra bude exkluzivně jako první dostupná právě na Galaxy Note 9. Avšak jedná se o časově exkluzivní smlouvu, která vyprší po 30 dnech.

Note 9 jako herní telefon?

Další informací je, že právě Galaxy Note 9 má být podle Samsungu herní telefon, tedy alespoň tak se má prezentovat. S Pen má být funkcí, která bude vhodná při hře Fortnite, asi pravděpodobně při střílení nebo zaměřování.

Pokud si neplánujete koupit nový telefon, tak si na hru Fortnite budete muset počkat až do září, kdy vyprší smlouva s firmou Samsung. Takže od 9. srpna běží exkluzivně hra Fortnite na Samsungu a následně od 9. září bude hra dostupná pro všechny.

Zdroj