Vypnout reklamy

Fortnite je již na Google Play

Hra Fortnite na Google obchodě

Epic Games původně hru Fortnite nevydala na Google Play z toho důvodu, že museli platit 30% z prodaných věcí ve hře. Nicméně u Apple si hru stáhnete přímo z obchodu, protože firma Apple nedovoluje instalaci ničeho, co se mimo tento obchod nachází.

Hra vyšla už v roce 2018 a od té doby jste si museli hru Fortnite stáhnout přímo z oficiálních stránek a nainstalovat APK soubor mimo Google obchod.

Hra Fortnite na Google obchodě
Hra Fortnite na Google obchodě

Nicméně svět se mění. Lidé jsou doma, do školy se nechodí a učí se online. Firma tedy chce zvýšit dostupnost této hry a to skrze Google obchod.

Hru Fortnite tedy najdeme již přímo v obchodě Google. Po asi 18 měsících, kdy byla hra dostupná mimo obchod Google jsme se dočkali.

Právě probíhá spor mezi Google a Epic Games, hra tedy není k dispozici na Google Play, ale přímo skrz

Pokud si chcete fortnite stáhnout, tak ze svého telefonu musíte zamířit na adresu: fortnite.com/android a zde si hru stáhnete do telefonu přímo. Následně je potřeba, abyste povolili instalaci z neznámých zdrojů ve svém telefonu.

Pokud máte telefon Samsung, tak Fortnite naleznete v obchodě Samsung ve svém telefonu. Pokud máte iPhone, tak je v App Store.

Jediná změna je tedy Google.