Fortnite má kapitolu 4 a sezónu 1

Zahrajte si novou kapitolu hry Fortnite a vydejte se do krásného grafického zpracování, kde v novém světě najdete i hlavní postavy ze hry jako je Doom nebo Zaklínač!

V nové kapitole dorazilo spoustu zajímavých věcí a došlo i na novou verzi Unreal Engine 5.1. Fortnite tak vypadá nyní ještě mnohem lépe a uvidíte to například na odrazech na vodě a nasvícení jednotlivých scén v reálném čase.

Došlo tak na rekonstrukci celého ostrova, špinavé motorky, zasněženou část území, spoustu nových zbraní a samozřejmě došlo na očekávaný Battle Pass. Do hry nově zamířili i hlavní postavy z her jako je Doom nebo třeba zaklínač. Zahrajte si za Geralda. Nechybí ani Hulk.

Co je však nového v nové verzi hry Fortnite, tak jde zájmena o nové mechaniky. Každý hráč navíc může získat vylepšení své postavy jako je například rychlejší přebíjení, explozivní náboje do luků, nekonečně mnoho využití vozidel, nízká gravitace a další. Co se pak týče zbraní, tak máte k dispozici Ex-Calibre Rifle, Brokovnici, Automatickou brokovnici, SMG, Taktickou pistol nebo i super zajímavé kladivo rázové vlny, které naprosto změní hru.