Fotka měly být pořízená s Huawei P9, ale nebyla. Huawei lhal

Huawei nedávno na svůj Google + účet zveřejni fotografii, kde ji komentoval, jak jednoduše můžete udělat fotku s Huawei P9. Naneštěstí se někteří lidé snažili zjistit, jestli je fotka pořízena telefonem Huawei P9. A není tomu tak. Huawei zase plave v horkých vodách, když umístilo fotku na sociální účet. Fotka byla pořízena high-end fotoaparátem Canon […]

Huawei P9 - fotka focena Canon 5D Mark III

Huawei nedávno na svůj Google + účet zveřejni fotografii, kde ji komentoval, jak jednoduše můžete udělat fotku s Huawei P9. Naneštěstí se někteří lidé snažili zjistit, jestli je fotka pořízena telefonem Huawei P9. A není tomu tak.

Huawei zase plave v horkých vodách, když umístilo fotku na sociální účet. Fotka byla pořízena high-end fotoaparátem Canon 5D Mark III.  V době uvedení byly problémy ty, že je telefon vyroben německou firmou LEICA, ale není tomu tak, jedná se pouze o certifikaci (branding), reklama pro firmu LEICA. Nic víc v tom nehledejte.

Huawei P9 - fotka focena Canon 5D Mark III

Huawei P9 – fotka focena Canon 5D Mark III

Huawei se brání tím, že prakticky řekli to, že fotku můžete udělat jako tuto (podobnou), ne že uděláte přesně takovou fotografii s Huawei P9.

Po tom všem Huawei odstranil fotografii z Google + účtu. Poté řekli, že fotka byla pořízena z důvodu reklamy pro Huawei P9, ale nebyla vyfocena telefonem Huawei P9.

Někdy si klademe otázku, proč Huawei takto lže?