Fotoaparát Galaxy S21 FE s aplikací Camera Assistant dokáže více

Samsung Galaxy S21 FE je jedním z nejnovějších smartphoneů od společnosti Samsung a nyní přináší ještě více možností pro přizpůsobení fotoaparátu díky aplikaci **Samsung Camera Assistant**. Tato aplikace umožňuje uživatelům jednoduše…

Fotoaparát Galaxy S21 FE s aplikací Camera Assistant dokáže více

Samsung Galaxy S21 FE je jedním z nejnovějších smartphoneů od společnosti Samsung a nyní přináší ještě více možností pro přizpůsobení fotoaparátu díky aplikaci **Samsung Camera Assistant**. Tato aplikace umožňuje uživatelům jednoduše nastavit parametry fotoaparátu podle svých preferencí a získat tak dokonalé snímky.

Díky **Samsung Camera Assistant** můžete například upravit nastavení expozičního času, clony, nebo dokonce vybrat speciální režimy fotografování jako jsou noční režim, portrétový režim nebo super širokoúhlý režim. Tímto způsobem můžete dosáhnout profesionálních výsledků i bez odborných znalostí.

Tato novinka přichází pro majitele Samsung Galaxy S21 FE jako vítaná aktualizace, která jim umožní ještě více se vyjádřit skrze své fotografie a videa. **Samsung Camera Assistant** je navíc snadno ovladatelná a intuitivní aplikace, která by měla uspokojit jak začátečníky, tak i pokročilé fotografy.

Pokud se tedy chystáte pořídit si nový smartphone Samsung Galaxy S21 FE nebo již jste šťastným majitelem tohoto zařízení, určitě stojí za to vyzkoušet možnosti **Samsung Camera Assistant** a objevit, co všechno tento fotoaparát dokáže.

FAQ:
1. Jak mohu stáhnout aplikaci **Samsung Camera Assistant** pro Samsung Galaxy S21 FE?
– Aplikaci můžete najít v obchodě s aplikacemi Google Play Store.

2. Jaké další funkce nabízí aplikace **Samsung Camera Assistant** kromě možnosti nastavení parametrů fotoaparátu?
– Aplikace nabízí například možnost rychle sdílet fotografie na sociálních sítích nebo využít různé filtry a efekty.

3. Je **Samsung Camera Assistant** kompatibilní i s jinými modely Samsung smartphoneů?
– Aktuálně je tato aplikace dostupná pouze pro model Samsung Galaxy S21 FE, ale v budoucnu by mohla být rozšířena i na další modely.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/galaxy-s21-fe-supports-samsungs-camera-assistant-app_id158451