Fotografie Honor 8A

Honor  bude mít nové telefony s modelovým označením JAT-AL00, JAT-TL00 a JAT-L29. Máme k dispozici fotografie, které tyto dostupné telefony odhalují. Tyto telefony nejsou nic revolučního jako je třeba Honor Magic 2 a Honor View 20. Tyto nové mobilní telefony následují design klasických Honor. Tlačítko pro ovládání hlasitosti a zapínací tlačítko je na pravé horní […]

Honor Magic 2 telefon

Honor  bude mít nové telefony s modelovým označením JAT-AL00, JAT-TL00 a JAT-L29. Máme k dispozici fotografie, které tyto dostupné telefony odhalují.

Tyto telefony nejsou nic revolučního jako je třeba Honor Magic 2 a Honor View 20. Tyto nové mobilní telefony následují design klasických Honor. Tlačítko pro ovládání hlasitosti a zapínací tlačítko je na pravé horní straně. Nechybí ani 3.5mm audio jack s 13MPx kamerou v levém horním rohu.

Honor představil nový design s Honor 8X a Honor 8X Max. Nový Honor 8A nebude mít ani zadní stranu se sklíčkem. Zároveň tady nevidíme snímač otisků prstů, což značí, že bude k dispozici pouze odemykání pomoci tváře.

Zdroj