Vypnout reklamy

Fotografie Samsung Galaxy Note 8 před uvedením

Už je to méně než týden, a fotografie nového telefonu Samsung Galaxy Note 8 jsou tady. Typický vysoce profilovaný telefon. Mobilní telefon Note 8 bude představen 23. srpna 2017. Už určitě víte veškeré specifikace. K dispozici má být duální fotoaparát a snímač otisků prstů na zadní straně. Na rozdíl od Samsung Galaxy S8 a Samsung […]

Samsung Galaxy Note 8

Už je to méně než týden, a fotografie nového telefonu Samsung Galaxy Note 8 jsou tady. Typický vysoce profilovaný telefon. Mobilní telefon Note 8 bude představen 23. srpna 2017.

Už určitě víte veškeré specifikace. K dispozici má být duální fotoaparát a snímač otisků prstů na zadní straně. Na rozdíl od Samsung Galaxy S8 a Samsung Galay S8+, tak LED blesk je mezi snímačem otisků prstů a čočkami kamery na Galaxy Note 8.

To by mělo zamezit tomu, aby při hledání senzoru otisku prsů nastane to, že slepě přejede pře čočky fotoaparátu a zašpiní je. Nový telefon Galaxy Note 8 bude poháněn Exynos 8995 čipem a Snapdragon 835 (jen US). Telefon bude mít 6 GB RAM a 64 GB interní úložiště.