Vypnout reklamy

Koncept Samsung Galaxy Note 8

Podívejte se na koncept pro Samsung Galaxy Note 8. Jedná se o designera Benjamina Geskin. Note 8 v konceptu vypadá spíše jako obrovská verze Galaxy S8. Vypadá opravdu hezky. Note 8 bude podle všeho mít 6.4 palcový 4K Infinity Displej (18:9). Podle všeho bude mít nový Note 8 snímač otisků prstů přímo pod displejem, takže […]

Samsung Galaxy Note 8 koncept

Podívejte se na koncept pro Samsung Galaxy Note 8. Jedná se o designera Benjamina Geskin. Note 8 v konceptu vypadá spíše jako obrovská verze Galaxy S8. Vypadá opravdu hezky. Note 8 bude podle všeho mít 6.4 palcový 4K Infinity Displej (18:9).

Podle všeho bude mít nový Note 8 snímač otisků prstů přímo pod displejem, takže doženou to, co u nového Galaxy S nestihli. Chtěli tuto funkci mít i v Galaxy S8, ale díky časovému tlaku se to nestihlo. Fotoaparát na zadní straně a stereo reproduktory.

Koncept Samsung Galaxy Note 8

Koncept Samsung Galaxy Note 8

Funkce jako je snímač otisků prstů pod displejem je velmi pravděpodobný. Nový telefon přijde ve druhé polovině roku, tedy někdy v srpnu – záři. Nevíme však, jak to bude s S-Pen, protože telefon má být docela tenký. Všechno je však na designerech, kteří si musí s tím vším poradit.

Koncept Samsung Galaxy Note 8

Koncept Samsung Galaxy Note 8

Samsung bude muset pracovat opravdu tvrdě na tom, aby se telefon docela lišil od Galaxy S8 plus.

zdroj: phonearena