Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Kamerové uspořádání a další specifikace Samsung Galaxy A9 Pro 2018

Samsung již představil první telefon, který bude disponovat trojitým fotoaparátem. Přesně 11. října bude společnost Samsung odhalovat nový telefon vyšší střední třídy. Jedná se o nový Samsung Galaxy A9 Pro (2018). První telefon se čtyřmi fotoaparáty. Kolem těchto senzorů panuje spousta spekulací. Samsung klidně mohl umístit na zadní stranu
Samsung Galaxy A9 2018 telefon - koncept

Samsung již představil první telefon, který bude disponovat trojitým fotoaparátem. Přesně 11. října bude společnost Samsung odhalovat nový telefon vyšší střední třídy. Jedná se o nový Samsung Galaxy A9 Pro (2018). První telefon se čtyřmi fotoaparáty.

Kolem těchto senzorů panuje spousta spekulací. Samsung klidně mohl umístit na zadní stranu čtyři senzory slabé kvality a sbírat marketingové body. Nicméně tomu tak není a Samsung nabídne 24MPx senzor. Další senzor je 8MPx, který se stará o širokoúhlý záběr do 120 stupňů zorného pole. Zajímavým krokem je implementace dvou zoom senzorů s 10MPx a 5MPx. Na přední straně bude taktéž 24MPx senzor.

Samsung Galaxy A9 2019

Samsung Galaxy A9 2019

Další specifikace telefonu

Co se týče ostatních specifikacích, tak zde bude 6.28 palcový Full HD+ AMOLED displej. O výkon se postará čip Snapdragon 710, který se tady náramně hodí. Velikost RAM je 4GB nebo 6GB a zároveň nabídne 3720 mAh baterií s Android 8.1 Oreo.

Podle obrázku konceptu nového Galaxy A9 Pro to vypadá na podobný design, jako má Galaxy A7. Určitě nebude chybět snímač otisků na zadní straně.

Zdroj