Vypnout reklamy

Samsung se rozhodl vydat video, které směřuje na preciznost výroby a zároveň učí, jak se o nový skládaný telefon starat.

20.9.2019

Galaxy Fold a reklamní video na preciznost

I když se to poprvé nepovedlo a telefon praskal při ohýbání a spousta lidí odstraňovala sklíčko, které bylo součásti telefonu, tak firma Samsung vydala video, kde se soustředí právě na jednotlivé detaily tohoto telefonu.

Je jasné, že tímto chce firma vzbudit v zákaznících důvěru ve značce a hlavně v tomto skládaném telefonu. Sklíčko, pod které se dostávalo prach nebo šlo snadno odstranit, tak je vyřešeno.

Firma Samsung z prodeje stáhla tento telefon a následovala osvěta, jak by se měl tento telefon používat. Třeba informace o tom, že ochranné sklo není dobré sundávat, protože je součásti telefonu. Nyní je sklíčko až po samotné rohy, takže ho oddělat nejde.

Proto vzniklo video, které ukazuje, jak se o telefón starat. Tento skládaný telefon stojí 1980$.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.