Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Samsung Galaxy J7 Duo – potvrzena duální kamera, přední LED blesk

Samsung Galaxy J7 patří spíše do střední třídy Android telefonu. Zanedlouho se však objeví na trhu. K dispozici budou různé modely Galaxy J7, ale podobné specifikace. Dnes se objevil na internetu další model Galaxy J7, ale tentokrát přichází informace přímo od Samsungu. Galaxy J7 Duo má k dispozici manuál, který lze
Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 patří spíše do střední třídy Android telefonu. Zanedlouho se však objeví na trhu. K dispozici budou různé modely Galaxy J7, ale podobné specifikace.

Dnes se objevil na internetu další model Galaxy J7, ale tentokrát přichází informace přímo od Samsungu. Galaxy J7 Duo má k dispozici manuál, který lze stáhnout.

Přední strana Galaxy J7

Přední strana Galaxy J7

Zadní strana telefonu Samsung Galaxy J7

Zadní strana telefonu Samsung Galaxy J7

Kryt Samsung Galaxy J7

Kryt Samsung Galaxy J7

Duální fotoaparát, který nemá ani vlajkový telefon S9

Telefon disponuje duálním fotoaparátem a předním LED flash pro ty, kteří si chtějí dělat selfie ve tmě. K dispozici bude taktéž snímač otisků prstů, ale tentokrát na přední straně, tam kde je tlačítko „home“.

  • S9+ duální fotoaparát má

Dále nechybí microUSB a 3.5mm audio jack. Telefon bude vydán v celém světě, ale většinou s různými jmény, ale specifikace budou mít podobné. Cena by měla být srovnatelná po celém světě.