Galaxy Note 6 „Lite“ detailně

Potenciální levnější verze se Snapdragon 820 a 4 GB RAM. Není obvyklé, že by výrobci chytrých telefonu nabízeli odlehčenou verzí svého vlajkového telefonu. Samsung Galaxy Note 6 phablet bude poněkud dražší, ale jeho odlehčená verze nikoliv. Oznámení nového telefonu Galaxy Note 6 bude pravděpodobně někdy v Červenci / Srpnu. Podle nejnovější informací má mít tato […]

Samsung Galaxy Note 5

Potenciální levnější verze se Snapdragon 820 a 4 GB RAM. Není obvyklé, že by výrobci chytrých telefonu nabízeli odlehčenou verzí svého vlajkového telefonu.

Samsung Galaxy Note 6 phablet bude poněkud dražší, ale jeho odlehčená verze nikoliv. Oznámení nového telefonu Galaxy Note 6 bude pravděpodobně někdy v Červenci / Srpnu.

Galaxy Note 5 na obrázku

Galaxy Note 5 na obrázku

Podle nejnovější informací má mít tato odlehčená verze 5.8 palcový full HD displej, 1080p rozlišení, Super AMOLED. Je docela možné, že poběží na Snapdragon 820. Kdežto nový neodlehčený Galaxy Note 6 může běžet na ještě neoznámeném novém chipsetu Snapdragon 823.

Procesor, paměti Galaxy Note 6 a Note 6 „Lite“?

Note 6 poběží na Snapdragon 820. Snapdragon 823 dokáže zvládat frekvenci až do 3.0 GHz, takže nový Note 6 může mít klidně takto vysokou frekvenci svého procesoru.

Galaxy Note 5 na videu

Galaxy Note 6 bude mít 6 nebo 8 GB RAM, ale Galaxy Note 6 „Lite“ bude mít 4 GB. Takže Snapdragon 820 a 4GB RAM na „odlehčeným“ telefonu je naprosto senzační. Teď záleží, kolik bude stát.