Samsung Galaxy Note 8 s Infinity Displejem a Android 7.1.1

Minulý týden jsme mohli vidět video (neověřené), kde byl přední panel Samsung Galaxy Note 8. Dnes je tady nová zpráva, že tento phablet bude mít 6.3 palcový displej a edge-to-edge displej, tak stejně, jako Galaxy S8 a S8+. To však znamená, že velký displej na Note 8 bude mít stejný poměr stran, tedy 18.5:9. Získáte […]

Samsung Galaxy Note 8

Minulý týden jsme mohli vidět video (neověřené), kde byl přední panel Samsung Galaxy Note 8. Dnes je tady nová zpráva, že tento phablet bude mít 6.3 palcový displej a edge-to-edge displej, tak stejně, jako Galaxy S8 a S8+.

To však znamená, že velký displej na Note 8 bude mít stejný poměr stran, tedy 18.5:9. Získáte tak mnohem lepší podívanou.

V této chvíli však ještě nevíme, jakým rozlišením bude mobilní telefon disponovat, avšak myslíme si, že bude stejné jako na Galaxy S8 a S8+ a tedy 1440 x 2960px. Dále měl být snímač otisků prstů pod displejem. Jestli k tomu také dojde, tak to v této chvíli nevíme, protože technologie nebyl připravená u Galaxy S8 a S8+, ale to bylo z důvodu, že Samsung potřeboval telefon vydat. Poroto je u tohoto telefonu vedle fotoaparátu.

Samsung Galaxy Note 8 se očekává s Android 7.1.1 a představen bude pravděpodobně na IFA 2017 1. Září v Berlíně