Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Samsung: Galaxy Note 9 bude jediné zařízení, které budete potřebovat. Na hraní, práci a další věci
30.7.2018

Samsung: Galaxy Note 9 bude jediné zařízení, které budete potřebovat. Na hraní, práci a další věci

Zbývá posledních málo dnů a nový telefon Samsung Galaxy Note 9 je tady. Jedná se o nejvíce očekávaný telefon tohoto roku. K dispozici již máme vyjádření Samsungu k následující události.

9. srpna v New Yorku, Samsung Electronics odhalí nové zařízení, které vám dovolí dělat většinu věci. Nejnovější telefon patří do řady Galaxy prémium, který byl optimalizován od základu, aby byl přítelem všech lidí v tomto zaneprázdněném životě s technologiemi, které zvyšuji výdrž, výkon a samotnou rychlost chytrých telefonu. Jedná se o jedinečné zařízení, které potřebujete k práci, hraní her nebo něco mezi těmito aktivitami.

Telefon by opravdu měl být vhodný jak pro hraní her, tak i pro práci a to i díky novému stylusu S Pen, který má podporu bluetooth a přidává tak funkce, které ostatní vlajkové telefony Galaxy série nemohou nabídnout.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.