Vypnout reklamy

Známý youtuber JerryRig, taktéž znám jako Zack Nelson udělal opět pár zajímavých testů nového mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 9. V testu tak ukazuje na kvalitu zpracování nového mobilního telefonu Galaxy Note 9, kde po displeji škrábe, ohýbá ho a mnohem více. via GIPHY   Samsung Galaxy Note 9 nedisponuje nějakým obrovským selháním, co se týče poškození. […]

21.8.2018

Samsung Galaxy Note 9 šel pod odborný zátěžový test

Známý youtuber JerryRig, taktéž znám jako Zack Nelson udělal opět pár zajímavých testů nového mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 9. V testu tak ukazuje na kvalitu zpracování nového mobilního telefonu Galaxy Note 9, kde po displeji škrábe, ohýbá ho a mnohem více.


via GIPHY

 

Samsung Galaxy Note 9 nedisponuje nějakým obrovským selháním, co se týče poškození. Telefon se nedá jen tak lehce poškrábat nebo ohnout. Zároveň lze S-Pen lehce poškrábat. Youtuber S-Pen rozebral a zlomil ho na půl, aby vám ukázal, co je uvnitř.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)