Vypnout reklamy

Před-objednávky na Samsung Galaxy Note8 začnou 1. září

Samsung se bude snažit udělat vše proto, aby telefon Note8 šel do prodeje co možná nejdříve. Avšak měli by si dát pozor, aby vše zbytečně neuspíšili. Oficiální představení má proběhnout 23. srpna. Čas na před-objednání by měl být mezi 1 – 10. zářím. Oficiální spuštění do prodeje je naplánováno na 15. září (tedy pro Koreu). […]

Note 8

Samsung se bude snažit udělat vše proto, aby telefon Note8 šel do prodeje co možná nejdříve. Avšak měli by si dát pozor, aby vše zbytečně neuspíšili. Oficiální představení má proběhnout 23. srpna.

Čas na před-objednání by měl být mezi 1 – 10. zářím. Oficiální spuštění do prodeje je naplánováno na 15. září (tedy pro Koreu). 10 denní perioda pro před-objednání Note 8 je o den kratší neź u Galaxy S8 v Dubnu. Nicméně Samsung očekává obrovský zájem, jelikož se jedná o první Note 8 telefon za poslední dva roky. 

Note 7 měl problémy, to znamená, že Samsung minulý rok nevydal jakoby žádný Note telefon. Je tady ještě informace, že by Note8 mohl přijít s 3D dotykovým displejem, který bude funkční po celé ploše ne jenom tam, kde je „home“ tlačítko.