Galaxy Note8 test ve škrábání, pálení a ohýbání

V této chvíli se odesílají první zásilky nového telefonu Galaxy Note8, kteří si telefon před-objednali a YouTube kanálu se objevilo nové video od JerryRigEverything, kde nám podává informace o tom, kolik toho nový telefon Note 8 vydrží. K dispozici máme krátké shrnutí tohoto videa, pokud nemáte čas se na video podívat. Displej se poškrábe až […]

Samsung Galaxy Note8 v testu odolnosti

V této chvíli se odesílají první zásilky nového telefonu Galaxy Note8, kteří si telefon před-objednali a YouTube kanálu se objevilo nové video od JerryRigEverything, kde nám podává informace o tom, kolik toho nový telefon Note 8 vydrží.

K dispozici máme krátké shrnutí tohoto videa, pokud nemáte čas se na video podívat. Displej se poškrábe až na stupni tvrdosti 6 (živec), takže v kapse telefon jen tak lehce nepoškrábete. Zároveň taktéž nejde poškrábat fotoaparát na přední a zadní straně.

S-Pen se dá ale velmi lehce poškrábat. Zadní část telefonu se taktéž nedá poškrábat, ale hrana kolem fotoaparátu ano. Nicméně co se týče testu s ohněm, tak poté, co zapalovačem podpálil displej, tak se displej už nedokázal vzpamatovat (protože narozdíl od LCD, tak AMOLED displeje se neobnoví). Snímač otisků prstů se dá také poškrábat.

Telefon však neohnete v normální podmínkách.