Vypnout reklamy

Úniky informací ohledně vlajkového telefonu Samsung Galaxy S10 sílí a budou čím dál tím víc, jelikož se jeho představení nezadržitelně blíží. Nejnovější informace však pocházejí z blogu z Německa, který podle všeho má reálné fotografie prototypů těchto dvou vlajkových telefonu. Pokud jste pozorně četli novinky, tak víte, že klasický standardní Galaxy S10 má pouze jeden […]

24.1.2019

Samsung Galaxy S10 a S10+ na reálných fotografiích

Úniky informací ohledně vlajkového telefonu Samsung Galaxy S10 sílí a budou čím dál tím víc, jelikož se jeho představení nezadržitelně blíží. Nejnovější informace však pocházejí z blogu z Německa, který podle všeho má reálné fotografie prototypů těchto dvou vlajkových telefonu.

Pokud jste pozorně četli novinky, tak víte, že klasický standardní Galaxy S10 má pouze jeden senzor pro selfie kameru a Galaxy S10+ má duální selfie kameru v pravém horním rohu. Oba telefonu nemají výřez, ale senzor je umístěn v displeji přímo.

Co se týče dalších kamer, tak nemáme nové informace. Třeba pokud se jedná o senzory na zadní straně telefonu. Telefon Samsung Galaxy S10 disponuje třemi senzory na zadní straně. Pokud si vzpomínáte, tak Galaxy S9 standardní verze mělo pouze jeden senzor a “Plus” verze má právě dva senzory.

Samsung zároveň s novými selfie kamerami v displeji naprosto odstranil výřez v displeji a na obou telefonech vypadá rámeček zase o něco tenčí.

Samsung stále umístí do svého telefonu 3.5mm audio jack na sluchátka, USB-C a další.

Buroň Tomáš