Vypnout reklamy
9.2.2019

Samsung nabídne k před-objednávkám Galaxy S10 zdarma Galaxy Buds?

Samsung představí telefony Samsung Galaxy S10 a to 20. února. Otázkou však zůstává, kdy firma začne přijímat před-objednávky na svůj nový telefon Samsung Galaxy S10 a taktéž, co firma nabídne.

Jsou zde různé spekulace ohledně před-objednávky telefonu Samsung Galaxy S10. Jeden uživatel z GalaxyClub našel v kódu na oficiální stránce Samsung Rusko, že k telefonu budou nabízeny sluchátka Galaxy Buds zdarma.

Samsung Galaxy S10 se sluchátky Galaxy Buds

Samsung Galaxy S10 se sluchátky Galaxy Buds

Sluchátka mají být odhalena právě zároveň s telefonem Samsung Galaxy S10, ale jestli je Samsung plánuje nabídnou zdarma k před-objednávkám, tak to nikdo neví naprosto přesně. Znamenalo by to, že sluchátka by nebyly součásti krabice, ale pravděpodobně by jste je dostali zvlášť.

Tato informace pochází ze zdrojového kódu, kde je oficiální upoutávka na Galaxy S10 v Rusku. Nemusíte to však znamenat, že se taková nabídka objeví i u nás v České republice. Možná to je nabídka právě a pouze pro Rusko.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.