Samsung podle všeho dokončil design nového Galaxy S10

Opravdu není žádný čas na odpočinek na trhu s mobilními telefony. Stačí jen lehce zahálet a konkurence vás může předběhnout. Samsung Galaxy S9 byl teprve minulý měsíc uveden na trh a dnes již máme informaci, že Samsung se přesunul ke Galaxy S10. Ale co je velice zajímavé je právě to, že Samsung podle všeho již […]

Samsung Galaxy Note9

Opravdu není žádný čas na odpočinek na trhu s mobilními telefony. Stačí jen lehce zahálet a konkurence vás může předběhnout. Samsung Galaxy S9 byl teprve minulý měsíc uveden na trh a dnes již máme informaci, že Samsung se přesunul ke Galaxy S10.

Ale co je velice zajímavé je právě to, že Samsung podle všeho již dokončil návrh nového vlajkového telefonu Galaxy S10.

Nicméně nic moc se pravděpodobně nezmění. Telefon bude mít opět „Infinity Displej“, který byl představen už s Galaxy S8. Taktéž zde nebude revoluční skládací displej.

Myslíme si, že Galaxy S10 bude mít 5.8 palcový displej a Galaxy S10+ bude mít 6.3 palců. Dále Galaxy S10 a jeho displej bude mít větší % podíl displeje na celkové velikosti displeje.

Podle všeho Galaxy S10 bude mít už snímač otisků prstů pod displejem, což je docela logický krok, protože se displej neustále rozšiřuje a pomalu již není kam fyzická tlačítka dávat. K dispozici podle všeho bude i nová 3D kamera.

Nový infinity displej bude představen v listopadu tohoto roku.