Vypnout reklamy
9.7.2018

Samsung Galaxy S10+ možná i s duální selfie kamerou

Jsou to sice jen spekulace, ale takové variantě by se asi nikdo nebránil. Šli by tak v krůčkách Google Pixel 3. Právě je docela možné, že telefon Samsung Galaxy S10+ bude disponovat duálním předním fotoaparátem.

Samsung Galaxy A8+ s duální selfie kamerou

Samsung Galaxy A8+ s duální selfie kamerou

Jaký senzor bude aplikován není zcela jasné, ale je docela možné, že vzhledové usazené bude podobné tomu z Galaxy A8 a A8+. Je tedy velmi pravděpodobné, že by duální selfie kamera mnohokrát vylepšila efekt rozmazaného pozadí. Nicméně duální selfie kamera by byla pouze u třetí nejvyšší verze telefonu.

Právě tento nejvyšší model má disponovat i trojitou kamerou na zadní straně s variabilní clonou, jako Galaxy S9.

Krom fotoaparátu to vypadá také na to, že oba regulérní telefony Galaxy S10 a S10+ budou disponovat snímačem otisků prstů v displeji. Co se týče toho nejmenšího Galaxy S10, tak tam bude snímač podle všeho v tlačítku “power” a to na boku.

zdroj: phonearena

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.