Galaxy S24 – Lepší než kdy dřív a více podobný iPhone

Nový článek:

Samsung představil svůj nejnovější Android flagship. Ale zastav mě, pokud jste už něco takového slyšeli dříve. V některých ohledech je totiž tento nový Samsung smartphone nesmírně podobný iPhone.

Podle…

Galaxy S24 - Lepší než kdy dřív a více podobný iPhone

Nový článek:

Samsung představil svůj nejnovější Android flagship. Ale zastav mě, pokud jste už něco takového slyšeli dříve. V některých ohledech je totiž tento nový Samsung smartphone nesmírně podobný iPhone.

Podle analytiků a technologických expertů má Samsung Galaxy S21 mnoho společných rysů s konkurenčním iPhonem. Vzhledem k rostoucímu vlivu Apple na trhu s chytrými telefony není překvapením, že Samsung se snaží přejít na stejnou vlnu úspěchu.

Například design S21 se orientuje na podobný minimalistický styl jako iPhone. Oba telefony mají tenké rámečky kolem displeje a moderní, zaoblený design. Samsung také zvolil některé stejné barevné varianty jako Apple, včetně populárního černého a bílého provedení.

Dalším společným rysem je absence nabíjecího portu – oba telefony podporují bezdrátové nabíjení. To je jedna z výrazných změn, kterou Samsung do svého nového modelu zařadil, zřejmě inspirován iPhone 12.

Nejzajímavější podobnost se však skrývá ve fotoaparátu. Samsung Galaxy S21 má kameru uspořádanou ve stejném uspořádání jako iPhone. Zadní čočky jsou umístěny v obdélníkovém modulu uprostřed horního okraje telefonu. Tento designový prvek je nezaměnitelně podobný iPhone.

I když zde jsou jistě některé podobnosti mezi novým Samsungem a iPhonem, stále je třeba zdůraznit, že Samsung Galaxy S21 má vlastní unikátní funkce a vylepšení. Nejvýraznějším z nich je výkonný procesor Exynos a skvělý Super AMOLED displej.

FAQ:

1. Jaký je hlavní konkurenční aspekt mezi Samsungem Galaxy S21 a iPhone?
Hlavním konkurenčním aspektem je podobnost designu a uspořádání fotoaparátu.

2. Které další funkce vynikají u Samsungu Galaxy S21?
Samsung Galaxy S21 nabízí vlastní unikátní funkce, jako je výkonný procesor Exynos a skvělý Super AMOLED displej.

3. Má Samsung Galaxy S21 nabídku barevných variant podobnou jako iPhone?
Ano, Samsung vybral některé stejné barevné varianty, včetně černého a bílého provedení, které jsou populární u konkurenčního iPhonu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/galaxy-s24-feels-better-than-ever-like-iphone/