Galaxy S24 má aplikaci, která nabízí stejnou možnost jako Apple ‚Find My‘

Samsung a Google spolupracují relativně dobře, i když obě společnosti soutěží mezi sebou na trhu s chytrými telefony. Všichni výrobci Android telefonů se však musí potýkat s konkurencí od Apple a…

Galaxy S24 má aplikaci, která nabízí stejnou možnost jako Apple 'Find My'

Samsung a Google spolupracují relativně dobře, i když obě společnosti soutěží mezi sebou na trhu s chytrými telefony. Všichni výrobci Android telefonů se však musí potýkat s konkurencí od Apple a jejich iPhonů s operačním systémem iOS. Občas se zdá, že lídři na tomto poli zaostávají za některými funkcemi, které mají iPhony, jako například aplikace Find My, která umožňuje snadno vědět, kde jsou vaše zařízení s povoleným iCloudem. Samsung si však klade za cíl zcela změnit tento přístup svou novou předinstalovanou aplikací na řadě telefonů Galaxy S24.

Tato nová aplikace od Samsungu přináší možnost sledovat polohu vašich zařízení a to bez nutnosti povoleného iCloudu. Uživatelé Galaxy S24 budou mít přehled o poloze svých telefonů, tabletů a dalších připojených zařízení, a to kdykoliv a kdekoli. Stačí pouze otevřít Samsungovou aplikaci a okamžitě uvidíte polohu svých přístrojů.

Klíčovým faktorem této nové funkce je skutečnost, že již není nutné mít Apple zařízení pro získání přehledu o polohách. Dříve bylo nutné mít alespoň jedno zařízení od Applu s povoleným iCloudem, ale nová aplikace od Samsungu umožňuje sledování polohy všech připojených zařízení, bez ohledu na značku nebo operační systém.

FAQ:

1. Je tato funkce dostupná pouze na řadě telefonů Galaxy S24?
Ne, tato funkce bude dostupná nejen na Galaxy S24, ale také na vybraných dalších modelech Samsungu s aktualizovaným operačním systémem.

2. Potřebuji mít Apple zařízení pro využívání této aplikace od Samsungu?
Ne, jedná se o samostatnou aplikaci od Samsungu, která nevyžaduje žádnou kompatibilitu s Apple zařízeními.

3. Jak bezpečné je využívání této funkce?
Samsung klade velký důraz na zabezpečení svých funkcí a služeb. Aplikace pro sledování polohy je navržena s ohledem na soukromí uživatelů a obsahuje různé bezpečnostní mechanismy, včetně možnosti povolení přístupu pouze pro vybrané osoby. Vaše polohové údaje jsou uchovávány v bezpečném prostředí a nebudou sdíleny bez vašeho souhlasu.

Samsung tedy s novou aplikací na svých telefonech Galaxy S24 mění hru ve sledování polohy zařízení. Uživatelé budou mít naprostý přehled o poloze svých telefonů a dalších přístrojů, bez ohledu na značku či operační systém. Tato funkce je dostupná pro všechny uživatele nových modelů Samsungu a nabízí vysokou úroveň bezpečnosti pro ukládání a sdílení polohových dat.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-find-galaxy-s24/