Galaxy S24 v převážně určujícím směru předčí Pixel 8 díky svému hlasovému rekordéru

Samsung nedávno představil svou nejnovější řadu chytrých telefonů na akci Galaxy Unpacked. Jak už jsme mohli očekávat, představení bylo poměrně předvídatelné, ale i tak je spousta věcí, které stojí za prozkoumání….

Galaxy S24 v převážně určujícím směru předčí Pixel 8 díky svému hlasovému rekordéru

Samsung nedávno představil svou nejnovější řadu chytrých telefonů na akci Galaxy Unpacked. Jak už jsme mohli očekávat, představení bylo poměrně předvídatelné, ale i tak je spousta věcí, které stojí za prozkoumání. Samozřejmě, že hardware je důležitý, ale dnes se podíváme hlouběji na funkce umělé inteligence, které nová řada přináší.

V průběhu mého testovacího období se zaměřím na nový model Samsung Galaxy S24 Ultra a budu prozkoumávat všechny ty zajímavé funkce, včetně záznamníku hlasu.

Samsung se snaží vylepšit zážitek uživatelů a umožnit jim maximální flexibilitu při používání svých zařízení. Jeden způsob, jak toho dosáhnout, je poskytnutím pokročilého a kvalitního záznamníku hlasu.

Záznamník hlasu ve smartphonech Samsung Galaxy S24 nabízí širokou škálu možností. Můžete například snadno nahrávat dlouhé rozhovory, přednášky nebo vlastní poznámky. Záznamy lze ukládat ve formátu MP3, což je velmi praktické, protože MP3 soubory jsou běžně podporovány na většině zařízení.

Další zajímavou funkcí záznamníku hlasu je možnost automatické transkripce. To znamená, že nahrávky lze převést na textový dokument, což je velmi užitečné například při pořizování zápisů z výuky nebo při zpracovávání rozhovoru. Tato funkce může být pro studenty, novináře nebo podnikatele obzvláště užitečná.

Pokud se ptáte, zda je záznamník hlasu dostupný také na telefonu Samsung Galaxy S24+, odpověď je ano. Funkce záznamníku hlasu je k dispozici ve všech modelech nové řady Samsung Galaxy S24.

FAQ:
1. Jaký formát souboru používá záznamník hlasu ve smartphonech Samsung Galaxy S24?
– Záznamy jsou ukládány ve formátu MP3, který je běžně podporován na většině zařízení.

2. Je možné převést nahrávky na text pomocí záznamníku hlasu ve smartphonech Samsung Galaxy S24?
– Ano, záznamy lze převést na textový dokument pomocí funkce automatické transkripce.

3. Je funkce záznamníku hlasu dostupná na všech modelech nové řady Samsung Galaxy S24?
– Ano, funkce záznamníku hlasu je k dispozici ve všech modelech Samsung Galaxy S24.

Samsung Galaxy S24 přináší kvalitní záznamník hlasu, který může být užitečným nástrojem pro každodenní použití. S možností nahrávání dlouhých rozhovorů a automatickou transkripcí se stává skvělým pomocníkem pro školáky, novináře a podnikatele.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-s24-voice-recorder-pixel-comparison-hands-on/