Pružné zobrazování Samsung Galaxy S7 a test voděodolnosti s iPhone 6S

Samsung neustále vytváří a zlepšuje systém na telefonu Galaxy S7 a poslední aktualizace obsahuje novou funkci a tou je měřítko (zmenšování a zvětšování jednotlivých aplikací, textů apod.) Jde hlavně o to, aby se na daný displej vlezlo co nejvíce věcí. To znamená, aby se využilo QHD rozlišení, tak jsou
Samsung Galaxy S7 vs iPhone 6S

Samsung neustále vytváří a zlepšuje systém na telefonu Galaxy S7 a poslední aktualizace obsahuje novou funkci a tou je měřítko (zmenšování a zvětšování jednotlivých aplikací, textů apod.)

Jde hlavně o to, aby se na daný displej vlezlo co nejvíce věcí. To znamená, aby se využilo QHD rozlišení, tak jsou zde dva módy. Ten první je standard, tam se nic nemění a pak další je condensed. Nastane právě to, že se ikonky a ovládací prvky i text přesunou níže, stanou se menšími a tak se více obsahu vejde na obrazovku v jeden okamžik.

Tato funkce už tady sice je, ale museli jste ji zapnout externí aplikací, teď je to oficiální a má ji přímo Samsung.

Taktéž poslední aktualizace pro Samsung S7 přináší lepší rozpoznávání doteku na obrazovku a zároveň bezpečnostní aplikace pro Android. Před týdnem je dostal Nexus. Slibované aktualizace neustále pokračují a vypadá to velice slibně, tak doufáme, že bude nadále pokračovat.

Uživatelé, kteří na tuto funkci čekají. Jako je třeba Galaxy S6 nebo Note 5, tak si ji mohou zapnout v Nova Launcheru.

Test vodě-odolnosti Galaxy S7 a iPhone 6S

Poslední test je na delší čas a tam se dozvíte, kdo tento souboj vyhraje. Po 15 minutách testu se dostala do jednoho z mobilních telefonu voda… To vše se dozvíte po 8 minutě.