Galaxy S8+ má problémy s bezdrátovým nabíjením (doplněno o vyjádření společnosti Samsung)

Po problémech s trošku načervenalým displejem je tady jiné menší problém. Ti, kteří měli telefon před objednán a dostali ho v těchto chvílích, tak se mohou potýkat s problémem bezdrátového nabíjení. Buď se telefon nabíjí strašně pomalu nebo vůbec. Doplněno o vyjádření společnosti Samsung 28.4.2017: “Na základě našeho prvotního vyšetřování šlo o individuální případ, při […]

Galaxy S8+

Po problémech s trošku načervenalým displejem je tady jiné menší problém. Ti, kteří měli telefon před objednán a dostali ho v těchto chvílích, tak se mohou potýkat s problémem bezdrátového nabíjení. Buď se telefon nabíjí strašně pomalu nebo vůbec.

Doplněno o vyjádření společnosti Samsung 28.4.2017:

“Na základě našeho prvotního vyšetřování šlo o individuální případ, při kterém byla použita jiná než originální bezdrátová nabíječka. Galaxy S8 a S8+ jsou kompatibilní se všemi bezdrátovými nabíječkami, které byly na trh uvedeny od roku 2015 a které byly vyrobeny anebo schváleny společností Samsung. Abychom zabezpečili, že bezdrátová nabíječka bude správně fungovat, důrazně spotřebitelům odporučujeme používat s našimi výrobky pouze nabíječky schválené společností Samsung.”

Někteří říkají, že telefon Galaxy S8+ nejde nabít ničím jiným, než bezdrátovou nabíječkou od Samsungu. Další říkají, že dostávají notifikaci ohledně toho, že bezdrátové nabíjení bylo zastaveno. Teď záleží, jak velké procento trpí těmito problémy.

Není to nic hrozného. Podle našeho názoru stačí pouze mít originální Samsung nabíječku a vše půjde bez problému.