Galaxy S8 má v Korei už 1 milión před-objednávek

Skvělý telefon, spousta před-objednávek, agresivní marketing, infinity displej a spoustu dalšího. Podle všeho se bude jednat o nejprodávanější telefon v celé historii Samsungu. Nový vlajkový telefon má více jak 1 milión před-objednávek! Každý den v před-objednávkovém režimu bylo v průměru objednáno na 50 000 kousků. Samsung tak dosáhne jednoho bodu, kterého chtěl. Již více jak […]

Samsung Galaxy S8

Skvělý telefon, spousta před-objednávek, agresivní marketing, infinity displej a spoustu dalšího. Podle všeho se bude jednat o nejprodávanější telefon v celé historii Samsungu. Nový vlajkový telefon má více jak 1 milión před-objednávek!

Každý den v před-objednávkovém režimu bylo v průměru objednáno na 50 000 kousků. Samsung tak dosáhne jednoho bodu, kterého chtěl. Již více jak 1 milión uživatelů dostane nebo alespoň se rozhodlo zakoupit Galaxy S8 a S8+.

Podle veškerých informací tato zpráva se zakládá na datech od lokálních operátorů. Jedná se o největší číslo v historii Samsungu na území Jižní Korei. Samsung půjde oficiálně na trh v USA 21. dubna.

Samsung taktéž předpokládá, že překoná Galaxy S7 v prodeji po celém světě. Společnost si dala cíl 60 miliónů jednotek. Přičemž Galaxy S7 se prodalo na 52 miliónu.

zdroj: sammobile.com