Vypnout reklamy

Samsung nepředstaví svůj vlajkový telefon v Barceloně

Samsung Galaxy S8

Samsung si dá letos trošku načas. Jeho vrcholný mobilní telefon se nepředstaví na MWC 2017 v Barceloně, jak je každým rokem zvykem. Je to z důvodu problémů Galaxy Note 7, a tak nechce nic uspěchat. Je docela pravděpodobné, že pár mobilních telefonu je již vyrobeno, ale Samsung je chce řádně otestovat.

Problémy Galaxy Note 7 udělaly díru v rozpočtu

Samsung se nechce dopustit stejné chyby, protože kdyby znovu musel svolávat mobilní telefony k výměně, tak by zákazníci ztratili důvěru ke značce a poškodilo to celou firmu na delší dobu, což už si Samsung nemůže dovolit. Nemluvě o tom, kolik peněz tento problém stál.

I přesto se však Samsung nedostal do nějaké obrovské ztráty, protože má krom mobilních telefonu i výrobu baterií, chipsetů, ledniček, praček a dalších chytrých zařízení. Nechybí ani výroba displejů.

Samsung Galaxy S8 bude představen 15. dubna

Jde také o těžší výrobní proces, protože se chce Samsung ukázat, tak má i několik technologických vylepšení, které prý nelze v původním termínu stihnout. Telefon má mít LCD displej přes celé čelo telefonu a tlačítka, které jste mohli mít po celou dobu až ke Galaxy S7, tak ty zmizí a budou součásti displeje.

Zároveň má mít senzor otisků prstů přímo v displeji. Taktéž displej citlivý na tlak.