Samsung neobdržel žádné hlášení o požáru Galaxy S8

Samsung neobdržel žádné hlášení o požáru Galaxy S8 nebo S8+. Právě tím byl poznamenán Galaxy Note 7. Je tak bezpečné říct, že Samsung Galaxy S8 je poučený od Note 7 a testy, které Samsung prováděl, byly opravdu řádné. My jsme ovšem velice rádi, že se Samsung s tímto problémem vypořádal, po problému s Note 7. Jde […]

Samsung Galaxy S8

Samsung neobdržel žádné hlášení o požáru Galaxy S8 nebo S8+. Právě tím byl poznamenán Galaxy Note 7. Je tak bezpečné říct, že Samsung Galaxy S8 je poučený od Note 7 a testy, které Samsung prováděl, byly opravdu řádné.

My jsme ovšem velice rádi, že se Samsung s tímto problémem vypořádal, po problému s Note 7. Jde vidět, že se Samsung poučil z chyb a v této chvíli bude více dbát na bezpečnost než na to, jak telefon vypadá, jak je tenký, protože design není všechno, pokud se do něho nevleze baterie, tak jak má.

Pro rekapitulaci, tak Galaxy S8 a S8+ má 5.8/6.2 palcový displej s Exynos 8895 (EU a svět)/Snapdragon 835 (USA). Dále 12 MPx fotoaparát a 8MPx selfie fotoaparát. Dále nechybí 3000 / 3500 mAh baterie.