Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S9+ se už testuje s novým systémem Andorid 9.0 Pie

Google vydal novou verzi systému Android 9.0 Pie 6. srpna 2018 a Samsung již testuje nový systém u svého vlajkového telefonu Galaxy S9. Jeden z největších výrobců mobilních telefonu již pracuje na aktualizaci. V databázi na GFXBench se objevil telefon Galaxy S9+ s Android 9.0 Pie pod podpisem „INVALID Android Samsung-ss Edition“. Značí to tedy […]

Samsung Galaxy S9/S9+

Google vydal novou verzi systému Android 9.0 Pie 6. srpna 2018 a Samsung již testuje nový systém u svého vlajkového telefonu Galaxy S9. Jeden z největších výrobců mobilních telefonu již pracuje na aktualizaci.

V databázi na GFXBench se objevil telefon Galaxy S9+ s Android 9.0 Pie pod podpisem „INVALID Android Samsung-ss Edition“. Značí to tedy testovací firmware, který je ve fázi testováni.

Samsung Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9+

Nicméně stojí za zmínku informace, že právě nynější vlajkové telefony běží na Android 8.0 od svého počátku a tedy mají již Project Treble. Pro připomenutí se jedná o projekt, který odděluje funkce jádra androidu od kódu výrobce. Prakticky to redukuje velikost kódu, který musí být znovu přepracován a otestován.

Bylo by to velké překvápko, kdyby Samsung vydal aktualizaci Android 9.0 Pie do čtvrt roku. Jestli ano, tak aktualizace Android se velmi zrychlí a Projekt Treble je velmi dobrá volba.

Zdroj