Spekulace: Samsung Galaxy S9 bude mít čip Snapdragon 845

Samsung si rozhodl zarezervovat většinovou část čipů pro svůj telefon Samsung Galaxy S8. Veškeré čipy Snapdragon 835 byly vykoupeny a pro LG G6 zbyly pouze Snapdragon 821. Ostatní společnosti jako HTC, Xiaomi a Sony počkalo a do svých telefonu taktéž dalo Snapdragon 835. Nicméně tato taktika docela zafungovala a vypadá to, že se na to […]

Samsung Galaxy S9 - spekulace

Samsung si rozhodl zarezervovat většinovou část čipů pro svůj telefon Samsung Galaxy S8. Veškeré čipy Snapdragon 835 byly vykoupeny a pro LG G6 zbyly pouze Snapdragon 821. Ostatní společnosti jako HTC, Xiaomi a Sony počkalo a do svých telefonu taktéž dalo Snapdragon 835.

Nicméně tato taktika docela zafungovala a vypadá to, že se na to chystá i příští rok se Snapdragon 845 se svým dalším vlajkovým telefonem Galaxy S9. Tato informace pochází od blogera na Weibo, který má za sebou docela velkou reputaci co se týče pravdivosti údajů.

Takže tak jak minulý rok můžeme ten příští rok očekávat takový, že Samsung se bude snažit vystrnadit svou konkurenci a zarezervuje si velkou část Snapdragon 845. Je to docela špatná zpráva po LG, protože tím pádem bude muset LG s G7 opětovně manévrovat a pravděpodobně dostane pouze Snapdragon 835.

Tato taktika vychází z toho důvodu, protože nové telefony Samsung Galaxy S8 mají o 15% lepší prodeje, než S7 a S7 Edge.

Teď záleží, jestli nová S9 přijde konečně se snímačem otisků prstů pod displejem.