Samsung Galaxy S9 s 5.77 palcovým displejem a S9+ s 6.22 palců

Z neuspokojivých zprávách o dodavatelích třetích stran se Samsung rozhodl, že vyrobí vlastní Řešení dotykového displeje. Podle všeho Galaxy S9 získá příští rok displej s technologií Y-OCTA, flexibilní OLED technologie, která bude integrovaná pod dotykovou vrstvu samotného panelu obrazovky. Sníží se tak výrobní náklady o 30%. Samsung Galaxy S8 něco podobného využívá, ale mezitím S8+ […]

Samsung Galaxy S9

Z neuspokojivých zprávách o dodavatelích třetích stran se Samsung rozhodl, že vyrobí vlastní Řešení dotykového displeje. Podle všeho Galaxy S9 získá příští rok displej s technologií Y-OCTA, flexibilní OLED technologie, která bude integrovaná pod dotykovou vrstvu samotného panelu obrazovky. Sníží se tak výrobní náklady o 30%.

Samsung Galaxy S8 něco podobného využívá, ale mezitím S8+ a Note 8 mají regulérní dotykovou vrstvu zabalenou dohromady s displejem.

Oba displeje 5.77 palců a 6.22 palců budou vybaveny dotykovou vrstvou Y-OCTA a Samsung k výrobě využije své vlastní zdroje. Kapacita výroby displejů se rozšiřuje z 3-4 miliónů měsíčně na 10 miliónu. Společnost se pravděpodobně pokouší o to, aby k výrobě svého telefonu nikoho nepotřebovala.