Vypnout reklamy

Poté, co by telefon iPhone X po dobu tří měsíců roku 2018 nejprodávanější telefon, tak v dubnu nastoupil telefon Samsung Galaxy S9 a sesadil tak iPhone X z trůnu. Apple se dostal se svým iPhone X na třetí příčku a první dvě si vzaly telefony Samsung Galaxy S9 a S9+. Nejlepší prodeje byly právě z […]

18.6.2018

Samsung Galaxy S9 dominovala na světovém trhu v prodejích v dubnu 2018

Poté, co by telefon iPhone X po dobu tří měsíců roku 2018 nejprodávanější telefon, tak v dubnu nastoupil telefon Samsung Galaxy S9 a sesadil tak iPhone X z trůnu.

Apple se dostal se svým iPhone X na třetí příčku a první dvě si vzaly telefony Samsung Galaxy S9 a S9+. Nejlepší prodeje byly právě z Asie a severní Ameriky. Nicméně nejedná se pouze o tyto dva Samsung telefony, protože stále se daří prodávat Samsung Galaxy S8 a zařadil se tak mezi desítku nejlépe prodávaných telefonu na světě.

Nicméně podle všeho to je z důvodu snížené ceny a také několik nabídek pro nákup, výměnu telefonu Samsung.

Apple dominuje s iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8, kteří jsou na 3, 4 a 5.

Když se na graf podíváme, tak telefony od Apple budou pravděpodobně klesat, co se týče % prodejů na trhu. Nicméně Apple i Samsung mají ve druhé polovině roku co nabídnout, protože třeba Samsung přijde s Note 9 a Apple s novými telefony iPhone.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)