Samsung ukáže nový Galaxy S9 a S9+ na CES v Lednu. Větší model dostane větší RAM a duální kameru

Samsung se zúčasní CES poprvé. CES začíná vždy na začátku kolem 10. Ledna. Nevíme, kolik informací nám Samsung odhalí, jelikož Samsung vždy odhaloval svůj telefon právě ke konci Února, tak kdo ví, jestli se bude jednat o plnohodnotné odhalení. Samsung Galaxy S9 a S9+ budou mít naprosto stejné velikosti displeje jako jeho předchůdci a budou […]

Samsung Galaxy S9 - spekulace

Samsung se zúčasní CES poprvé. CES začíná vždy na začátku kolem 10. Ledna. Nevíme, kolik informací nám Samsung odhalí, jelikož Samsung vždy odhaloval svůj telefon právě ke konci Února, tak kdo ví, jestli se bude jednat o plnohodnotné odhalení.

Samsung Galaxy S9 a S9+ budou mít naprosto stejné velikosti displeje jako jeho předchůdci a budou vypadat velmi podobně. Neočekávejte tak revoluční proměnu svého vzhledu. Samsung se tentokrát soustředí na specifikace telefonu, jako je výkon nebo kvalita fotoaparátu.

Větší model dostane duální fotoaparát na zadní straně (S9 pravděpodobně ne) a více RAM. S9 přijde se 4GB RAM asi stejně jako S8 a S9+ dostane 6GB RAM jako Note 8.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung tak zkouší, co Apple. Apple totiž také u iPhone 7 Plus a 8 Plus nabídl duální fotoaparát a více RAM, ale u iPhone 7 a iPhone 8 nikoliv.

Tentokrát bude snímač otisků prstů pod fotoaparátem a ne vedle něho. Samsung bude pro model S9 používat označení SM-G960 a pro S9+ SM-G965. Čip telefonu bude postaven na 10nm procesu a bude mít Qualcomm Snapdragon 845 a nový Exynos. 3.5 mm jack zde také bude.

Samsung se také rozhodl spustit novou DeX stanici a to zároveň s S9 a S9+.