Vypnout reklamy

Galaxy Tab S3 v září!

Veškeré drby, které se šířily po internetu se dnes potvrdili. Samsung potvrdil, že Samsung Galaxy Tab S3 bude a do prodeje půjde v záři tohoto roku. V dopise se píše, že nástupce Galaxy Tab S2 půjde do prodeje po boku Galaxy Note 7 v Evropě. Datum prodeje tohoto nového tabletu je tedy nastaveno na 2. […]

Samsung Galaxy Tab S3, android, androiduj.cz

Veškeré drby, které se šířily po internetu se dnes potvrdili. Samsung potvrdil, že Samsung Galaxy Tab S3 bude a do prodeje půjde v záři tohoto roku. V dopise se píše, že nástupce Galaxy Tab S2 půjde do prodeje po boku Galaxy Note 7 v Evropě.

Datum prodeje tohoto nového tabletu je tedy nastaveno na 2. září, kdy půjde do prodeje také velice očekávaný mobilní telefon Samsung Galaxy Note 7.

Nástupce Galaxy Tab S2 bude mít lepší procesor, který zvládne mnohem více úkolu najednou. Víceméně bude tento nový tablet stejný. Přesnější specifikace však neznáme.

Spousta lidí si také stěžuje na poměr stran 4:3, kde většinou na tomto tabletu žádné video v takovém poměru neběží a v takové situaci se dělají kolem videa černá místa, což nevypadá moc hezky.

zdroj: gsmarena.com