Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Tab S4 viděn v testu se Snapdragon 835

Vydáno dne: 17.5.2018

Nový tablet Samsung Galaxy Tab S4 byl viděn v testu na Geekbench. První zprávy o novém tabletu byly původně v únoru tohoto roku a tento měsíc byl tablet oficiálně potvrzen, že bude v prodeji. Nicméně bylo by toho málo, než jenom nějaké potvrzení a na internetu se zároveň objevil test v Geekbench, který odhalil specifikace […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Nový tablet Samsung Galaxy Tab S4 byl viděn v testu na Geekbench. První zprávy o novém tabletu byly původně v únoru tohoto roku a tento měsíc byl tablet oficiálně potvrzen, že bude v prodeji.

Nicméně bylo by toho málo, než jenom nějaké potvrzení a na internetu se zároveň objevil test v Geekbench, který odhalil specifikace nového tabletu Galaxy S4. Tento tablet bude mít modelové označení SM-T835, ale jelikož Samsung vždy nabídne variantu s Wi-Fi nebo LTE, tak zde bude i model SM-T830.

Specifikace

Podle všeho tablet bude disponovat silným čipem Qualcomm Snapdragon 835, 4GB RAM a 64GB interní paměti. Nechybí ani systém Android 8.1 Oreo. Podle posledních informací tablet bude mít displej o velikosti 10.5 palců s 1600 x 2560 px rozlišením a poměrem stran 16:10.

Tablet bude disponovat 12 MPx zadním fotoaparátem a 8MPx předním fotoaparátem. Datum přesného vydání nevíme, ale myslíme si, že bude oficiálně představen na IFA 2018 na začátku záři a následně se dostane i na trh k prodeji.

Buroň Tomáš

Populární příspěvky