Galaxy Z Flip 6 má víc než 8GB RAM

Minulý měsíc se začala šířit divoká zvěst, že připravovaný Galaxy Z Flip 6 bude poháněn schopným, ale ne špičkovým čipem Snapdragon 8 Gen 2 a 12GB RAM. Od té doby se…

Galaxy Z Flip 6 má víc než 8GB RAM

Minulý měsíc se začala šířit divoká zvěst, že připravovaný Galaxy Z Flip 6 bude poháněn schopným, ale ne špičkovým čipem Snapdragon 8 Gen 2 a 12GB RAM. Od té doby se však situace změnila. Co je nového?

Podle nejnovějších informací se zdá, že Samsung se rozhodl jít do větších výkonů a na novém Galaxy Z Flip 6 bude použit **Snapdragon 8 Gen 3**. Tento procesor by měl zajistit ještě rychlejší a plynulejší chod zařízení. Co se týče operační paměti, spekulace se mění a očekává se, že nový model by mohl mít dokonce **16GB RAM**.

Taková změna by mohla znamenat opravdu výkonné zařízení, které bude schopné obstát i ve **vysoce náročných aplikacích** a hrách. Galaxy Z Flip 6 tak může nabídnout **prestižní design** a zároveň kvalitní výkon.

Zatím nejsou potvrzeny žádné další detaily o specifikacích nebo designu tohoto modelu, ale předpokládá se, že Samsung bude nadále inovovat a přinášet do svých zařízení **nejnovější technologie**.

FAQ:

1. Jaké jsou hlavní změny oproti původním spekulacím o Galaxy Z Flip 6?
– Hlavní změna spočívá v tom, že namísto Snapdragon 8 Gen 2 se očekává použití **Snapdragon 8 Gen 3** a zvýšení operační paměti na **16GB RAM**.

2. Co by mohlo být důsledkem těchto změn pro výkon zařízení?
– S využitím nového čipu a vyšší operační paměti by mohl Galaxy Z Flip 6 nabídnout **ještě rychlejší a plynulejší chod** a být schopen pracovat s **náročnějšími aplikacemi**.

3. Jaký je odhadovaný termín uvedení tohoto zařízení na trh?
– Zatím nebylo oznámeno žádné oficiální datum, ale pokud se tento model bude vyvíjet ve stejném tempu jako předchozí verze, můžeme se dočkat uvedení **v průběhu roku 2024**.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/galaxy-z-flip-6-more-ram_id158553