Vypnout reklamy

Galaxy Z Flip má horší skóre pro fotoaparát než iPhone XS

Vydáno dne: 16.5.2020

Samsung Galaxy Z Flip má horší skóre pro fotoaparát, než dva roky staré vlajkové telefony iPhone. Nicméně samy o sobě jsou fotky slušné.

Samsung Galaxy Z Flip byl velmi očekávaným telefonem tohoto roku a to z toho důvodu, jakým způsobem se chová uzavírání telefonu, a také proto, že se jedná o tzv. dotykové véčko.

Nicméně co se týče displeje, který je na vysoké úrovni, tak hardware trošku pokulhává a DxOMark test fotoaparátu je toho důkazem.

Průměrné skóre Galaxy Z Flip telefonu je 105 bodů, což není až tak zlé pro telefon, který by vyšel v roce 2018. Protože s tímto skóre nepřekonal dva vlajkové telefony iPhone XS a XS Max.

Výhra nebo ne, i tak je Galaxy Z Flip revolučním telefonem i když poněkud drahým.

Na kameře jako takové nic není špatně, ale jedná se o konkurenční souboj v prémiovém segmentu, kde každý bod hraje roli. Detaily fotek jsou v některých případech slabší, jsou zde viditelné artefakty a má pomalejší automatické ostření.

Nicméně na druhou stranu je tady dynamický rozsah celkem široký, přesnost barev je také dobrá a šum je zde minimální.

Další zajímavé příspěvky
Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G
Galaxy Z Flip patent

Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G odhaluje další specifikace i design telefonu. Nicméně již za dva dny se dozvíme Přečíst si více

Samsung Galaxy Z Flip 5G oficiálně
Samsung Galaxy Z Flip 5G

Telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G je již představen a oficiálně se dostane do prodeje 7. srpna a to za Přečíst si více

Samsung oficiálně certifikovalo Galaxy Z Flip 5G (SM-F707B)
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung oficiálně certifikovalo telefon Galaxy Z Flip 5G pod označením SM-F707B, což je nová varianta tohoto telefonu s 5G modemem.

Pojďme se blíže podívat, jak funguje skládaný telefon Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Vysvětlení, jak funguje otevírací mechanismus v Samsung Galaxy z Flip. Nová technologie má pomoci ošetřit usazení prachu mezi otevíracím mechanismem.